Tranzyt przez Kanał Panamski (zakończony)

Dane
Trasa Shelter Bay Marina (Colon) – Kanał Panamski – Flamenco Marina (Panama City)
Termin 08.02 – 14.02.2019
Zaokrętowanie Shelter Bay Marina (Colon) 8go lutego od rana
Wyokrętowanie Flamenco Marina (Panama City) 14go lutego do wieczora

Kanał Panamski wzywa – dołącz do nas!

Mamy już datę tranzytu przez Kanał Panamski – 📆 10 lutego!

Może  do nas dołączysz w trakcie tranzytu!? Może masz marzenie o przepłynięciu przez śluzy Kanału i zobaczeniu jeziora Gatun? Więc może chciałbyś/chciałabyś na spontana do nas dołączyć?

Zaokrętowanie na Krysi byłoby 8go lutego w Shelter Bay Marina, Colon. Wspólnie przepłyniemy Kanał, co zajmuje około 2 dni i wysadzimy Cię na Pacyfiku we Flamenco Marina (jeśli nie będziesz chciał kontynuować wyprawy na kolejnym etapie do Salwadoru). Po przepłynięciu Kanału postoimy jeszcze po drugiej stronie ze 2 dni, żeby był czas na powłóczenie się po Panama City. Całość zajmie wiec ok. 7 dni.

A jeśli masz ochotę i czas, to zapraszamy gorąco na kolejne etapy:

  • Z Panamy pomkniemy do Salwadoru, co zajmie nam 10 dni (szczegóły tutaj)
  • potem w ciut ponad dwa tygodnie planujemy dopłynąć do Meksyku (więcej info tutaj).

Zainteresowany? Napisz do nas lub wyślij maila na info@skiff.pl.

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (650 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz energooszczędna odsalarka produkująca 700 litrów wody na dobę. Dwa systemy Inmarsat zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami pisząc poniżej, poprzez formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!