Rejs Tahiti – Bora Bora: “Marcowe ładowanie słońcem” (zakończony)

Dane
Trasa Tahiti – Moorea – Huahine – Raiatea – Tahaa – Bora Bora
Termin 07.03.2022 – 20.03.2022
Zaokrętowanie Papeete (Tahiti) 7go marca od rana
Wyokrętowanie Bora Bora 20go marca do wieczora
  • Trasa rejsu: Tahiti - Moorea - Huahine - Raiatea - Tahaa - Bora Bora (170 Mm)

    Trasa rejsu: Tahiti – Moorea – Huahine – Raiatea – Tahaa – Bora Bora (170 Mm)

Rejs morski jachtem na Polinezji Francuskiej po jednych z najbardziej zjawiskowych archipelagów świata – Wyspach Towarzystwa! To nie tylko osławione Bora Bora i Tahiti, ale także Moorea, Raiatea, Tahaa, czy Huahine.

Przez dwa tygodnie rejsu odwiedzimy 6-7 tropikalnych wysepek. Jest to typowo wypoczynkowy rejs morski w rajskich okolicznościach przyrody. Na pewno nie będziemy orać morza ani nigdzie się spieszyć. To, co będziemy robić to spokojna żegluga jachtem od rafy do rafy, nurkowanie w krystalicznej i ciepłej wodzie oraz podziwianie pięknych widoków. Taka wyprawa to wspaniała okazja, aby naładować się słońcem po chłodnej zimie w Polsce 😉

Wyspy Towarzystwa swoje niebywałe piękno zawdzięczają unikalnej budowie. Tu każdą bujno porośniętą wyspę otacza bariera z rafy koralowej. Pomiędzy wyspą a rafą znajduje się turkusowa laguna ze spokojną wodą. W każdej chwili na kotwicy można wyskoczyć za burtę i trochę ponurkować w turkusie.

Kotwicowisko przy Bora Bora

Dlaczego warto popłynąć z nami w rejs morski?

  • Żeglowaliśmy już po wszystkich wyspach, które zamierzamy odwiedzić w tym rejsie. Polinezję odwiedziliśmy już kilka razy, więc wiemy co ciekawego można tutaj porobić;
  • Znamy dobrze te wody i płyniemy jachtem Crystal, który tygodniami może przebywać poza cywilizacją. Dzięki dużym panelom i potężnej odsalarce (200 litrów na godzinę) odbywa się to bez uszczerbku na komforcie załogi (więcej o jachcie przeczytasz poniżej lub tutaj). Obiecujemy, że będzie to czysta przyjemność!
  • Dołączając do nas na rejs stajesz się częścią załogi i bierzesz aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków.
  • Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu jachtem.

Istnieje także możliwość rezerwacji całego jachtu. Napisz do nas na info@skiff.pl, a na pewno się dogadamy 🙂

Rejs jachtem Polinezja Francuska – Wyprawa jachtem Tahiti – Rejs morski Bora Bora

Jacht S/V Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (1000 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów: Google Flights, SkyScanner, Kayak.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy na rejs na SV Crystal!

Michał i Ola

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!