Walentynkowy rejs po Palau

Dane
Trasa Archipelag Palau
Termin 08.02.2024 – 17.02.2024
Zaokrętowanie Malakal (Koror) 8go lutego od rana
Wyokrętowanie Malakal (Koror) 17go lutego do wieczora

 

Widoki na Palau są jedyne w swoim rodzaju

Widoki na Palau są jedyne w swoim rodzaju

Zapraszamy do kolejnego raju na trasie naszego rejsu dookoła Świata!

Palau jest jednym z najbardziej zjawiskowych miejsc na całym Pacyfiku. Jest to po prostu miejsce, które trzeba zobaczyć.

Głównymi atrakcjami Palau jest słynne jezioro meduz, wodospady Ngardmay, mleczna woda Milky Way, czy zjawiskowe Rock Islands (foto poniżej). Podczas 10 dni rejsu większość czasu spędzimy zapewne w wodzie lub podziwiając widoki.

Palau to z pewnością jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej całej trasie! Serdecznie zapraszamy.

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków. Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu jachtem.

Istnieje także możliwość rezerwacji całego jachtu. Napisz do nas na info@skiff.pl, a na pewno się dogadamy 🙂

Rock Islands

Zjawiskowe Rock Islands

Rejs morski Palau- Wyprawa jachtem po Mikronezji – Rejs morski Oceania

Dlaczego warto żeglować z nami?

  • Po morzach i oceanach na naszej Crystal żeglujemy już od 2008 r.
  • Michał już raz opłynął świat na Crystal w latach 2013-2016. Ma więc ogromne doświadczenie i wiedzę, którymi się dzieli jeśli ktoś jest chętny słuchać.
  • Ola samodzielnie zaplanowała i zrealizowała swoją podróż dookoła świata w 2015 r.
  • Nasze doświadczenie i osiągnięcia żeglarskie potwierdzają nie tylko osoby zadowolone z żeglowania z nami, ale również przyznane nam żeglarskie i podróżnicze nagrody i wyróżnienia (nagrody i wyróżnienie Rejs Roku, wyróżnienia na Festiwalu Kolosy – Gdynia oraz Festiwalu Śladami Marzeń).

Jak wygląda żeglowanie z nami?

Dołączając do nas stajesz się częścią załogi.  W praktyce oznacza to, że bierzesz aktywny udział w codziennym życiu, czyli żeglowaniu, przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu. Jako załoga podzielmy się na wachty, a Michał jako kapitan rozpisze nam harmonogram naszych obowiązków. Ale bez obawy! Gotowanie na jachcie wcale niewiele różni się od tego w domu. Poza tym zawsze będziemy służyli pomocą. A jeśli chodzi o sprzątanie, to uwierz nam,  że kiedy każdy z nas jest zaangażowany w dbanie o naszą wspólną przestrzeń, to wychodzi  to wszystkim na dobre 🙂

Na koniec rejsu, każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu.

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (1500 W), 2 alternatory o łącznym prądzie 420 amperów oraz odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Satelitarny system Iridium zapewnia bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Cena rejsu

Cena rejsu to 1790 EUR.

Dodatkowe koszty

  • Kasa jachtowa, czyli składka na wyżywienie, paliwo i opłaty portowe – 300 EUR. Kasa jachtowa zostanie rozliczona na koniec rejsu, przy czym załoga stała (Michał i Ola) nie dorzuca się do kasy jachtowej
  • Na poczet ewentualnych szkód powstałych w wyniku rażących zaniedbań pobieramy od uczestników 200 EUR kaucji zwrotnej, która oddawana jest ostatniego dnia rejsu (w przypadku nie wyrządzenia przez uczestnika żadnych szkód).
  • Sprzątanie jachtu po rejsie – 120 EUR za cały jacht do podziału na załogę (w cenę rejsu wliczone jest pranie pościeli)
  • Opłata wstępu do Palau: Palau Pristine Paradise Environmental Fee – 100 USD (choć możliwe, że zostanie to uwzględnione w cenie Twojego biletu lotniczego na Palau)
  • Dolot – każdy we własnym zakresie (patrz poniżej).

Zapisz się na rejs

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dolot i dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!