Oceaniczny rejs jachtem przez Pacyfik: Hawaje – San Francisco

Dane
Trasa Maui – San Francisco
Termin 23.11.2022 – 14.12.2022
Zaokrętowanie Maui (Lahaina) 23go listopada od rana.
Wyokrętowanie San Francisco 14go grudnia do wieczora.

 

Przez Pacyfik jachtem

Zaczynamy na wyspie Maui w wakacyjnej Lahaina. Jest to taki hawajski kurorcik. Surferzy, butiki z pamiątkami, mnóstwo knajpek i luźna atmosfera. Robimy zaprowiantowanie, objeżdżamy wyspę i NA OCEAN.

Ten rejs to zdecydowanie rejs oceaniczny, nastawiony na żeglugę. Do San Francisco i słynnego mostu Golden Gate czeka nas około 2300 mil oceanicznej żeglugi. Zajmie nam to pewnie ponad dwa tygodnie. Ale za to widok, jaki nas powita w Kalifornii będzie wyjątkowy! Wpływaliśmy do San Francisco w 2020 roku i most wyłaniający się z mgły zrobił na nas ogromne wrażenie.

Jest to bardzo fajny rejs po ciekawym fragmencie Oceanu Spokojnego. Podczas rejsu pokażę Wam jak podejmować decyzje i planować oceaniczną trasę na podstawie bieżących prognoz pogody.

To będzie kawał oceanicznego żeglarstwa.

Zapraszamy na pokład!

Jak wygląda żeglowanie z nami?

Dołączając do nas stajesz się częścią załogi.  W praktyce oznacza to, że bierzesz aktywny udział w codziennym życiu, czyli żeglowaniu, przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu. Jako załoga podzielmy się na wachty, a Michał jako kapitan rozpisze nam harmonogram naszych obowiązków. Ale bez obawy! Gotowanie na jachcie wcale niewiele różni się od tego w domu. Poza tym zawsze będziemy służyli pomocą. A jeśli chodzi o sprzątanie, to uwierz nam, że to że kiedy każdy z nas jest zaangażowany w dbanie o naszą wspólną przestrzeń, to wychodzi  to nam wszystkim na dobre 🙂

Na koniec rejsu, każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu.

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (1000 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Rejs jachtem przez Pacyfik- Rejs morski Pacyfik

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami pisząc poniżej, poprzez formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

https://www.google.com/flights?hl=pl
www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Dołącz do naszej załogi!

Śledź nas na Facebook lub podglądaj na YouTube!

Zostań naszym Patronem na Patronite.pl

Sprawdź bieżącą pozycję Crystal!  

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!