Sylwestrowy rejs jachtem po Mikronezji

Dane
Trasa Ponape – Truk – Woleai – Yap – Palau
Termin 29.12.2020 – 25.01.2021
Zaokrętowanie Ponape 29go grudnia od rana
Wyokrętowanie Palau 25go stycznia do wieczora

 

Mapa rejsu Ponape - Truk - Woleali - Yap - Palau (1400 Mm)

Trasa rejsu: Ponape – Truk – Woleai – Yap – Palau (1400 M)

Zapraszamy na sylwestrowy rejs morski po Mikronezji. Odwiedzimy pięć rajskich archipelagów: Ponape – Truk – Woleai – Yap – Palau. Jachtem będziemy eksplorować te odległe zakątki Mikronezji, gdzie wciąż dociera tylko niewielu. Ten rejs to wspaniała alternatywa na polską zimę 😉

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków. Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu jachtem.

Rejs morski Mikronezja- Wyprawa jachtem po Mikronezji – Rejs morski Oceania

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (650 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz energooszczędna odsalarka produkująca 700 litrów wody na dobę. Dwa systemy Inmarsat zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!