Sylwestrowy rejs jachtem po Mikronezji

Dane
Trasa Ponape – Truk – Woleai – Yap – Palau
Termin 29.12.2021 – 25.01.2022
Zaokrętowanie Ponape 29go grudnia od rana
Wyokrętowanie Palau 25go stycznia do wieczora

 

Mapa rejsu Ponape - Truk - Woleali - Yap - Palau (1400 Mm)

Trasa rejsu: Ponape – Truk – Woleai – Yap – Palau (1400 Mm)

Sylwester 2020/2021 na Mikronezji!

Nasz sylwetowy rejs po Mikronezji na Palau rozpoczniemy w Ponape (Pohnpei). Tu też spędzimy kameralnego sylwestra. Właściwe cały rejs będzie spokojną włóczęgą od atolu do atolu. Mikronezja to ponad 600 wysp, z czego tylko 65 jest zamieszkanych. Tutaj jest w czym wybierać.

Dokładny plan rejsu będziemy tworzyć na bieżąco, tak żeby jak najwięcej czasu spędzić w zjawiskowych miejscach. Na pewno nie spotkamy tu tłoku na kotwicowiskach i pojedyncze jachty będziemy widzieć tylko na głównych wyspach.

Podczas rejsu będziemy mieli okazję poznać tradycyjny sposób życia lokalesów, którzy dość mocno kultywują swoją kulturę. Miejsca te są także znane z pozostałości po drugiej wojnie światowej. Bardzo często można się natknąć na wraki japońskich samolotów zatopionych tuż pod powierzchnią wody.

Rejs zakończymy na zjawiskowych Palau. Na pewno tak będziemy cyrklować z czasem żeby spędzić tu kilka dni.

To taki rejs odkrywców po Mikronezji. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników żeglarstwa, oraz odkrywania nowych kultur i lądów.

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków. Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu jachtem.

Istnieje także możliwość rezerwacji całego jachtu. Napisz do nas na info@skiff.pl, a na pewno się dogadamy 🙂

rejs Crystal Mikronezja

Mikronezja słynie z niesamowitej przejrzystości wody.

Rejs morski Mikronezja- Wyprawa jachtem po Mikronezji – Rejs morski 2021 Oceania

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (1000 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!