Rejs jachtem w Indonezji – Raja Ampat

Dane
Trasa Archipelag Raja Ampat
Termin 04.04.2024 – 17.04.2024
Zaokrętowanie Soorng 4go kwietnia od rana
Wyokrętowanie Sorong 17go kwietnia do wieczora

 

Rejs jachtem na Raja Ampat w Indonezji

Wysepki wchodzące w skład archipelagu Raja Ampat. Źródło: Wikipedia

Z Palau robimy kilkudniowy przeskok i lądujemy w kolejnym tropikalnym raju! Kolejne tygodnie i miesiące zanużymy się w indonezyjskim Raja Ampat. 

W regionie Raja Ampat znajduje się najbardziej żywa i zróżnicowana rafa koralowa na świacie. Występuje tu aż 75% wszystkich gatunków korala i ogólnie 96% wszystkich indonezyjskich koralowców. A całą Indonezja do małych nie należy 😉

Celem tego rejsu jest doświadczyć piękna tego miejsca! Podczas 14 dni rejsu większość czasu spędzimy zapewne w wodzie lub podziwiając widoki.

 

Rejs jachtem Crystal w Indonezji

Rejs jachtem Crystal w Indonezji. Źródło: asia.nikkei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto żeglować z nami?

  • Po morzach i oceanach na naszej Crystal żeglujemy już od 2008 r.
  • Michał już raz opłynął świat na Crystal w latach 2013-2016. Ma więc ogromne doświadczenie i wiedzę, którymi się dzieli jeśli ktoś jest chętny słuchać.
  • Ola samodzielnie zaplanowała i zrealizowała swoją podróż dookoła świata w 2015 r.
  • Nasze doświadczenie i osiągnięcia żeglarskie potwierdzają nie tylko osoby zadowolone z żeglowania z nami, ale również przyznane nam żeglarskie i podróżnicze nagrody i wyróżnienia (nagrody i wyróżnienie Rejs Roku, wyróżnienia na Festiwalu Kolosy – Gdynia oraz Festiwalu Śladami Marzeń).

Jak wygląda żeglowanie z nami?

Dołączając do nas stajesz się częścią załogi.  W praktyce oznacza to, że bierzesz aktywny udział w codziennym życiu, czyli żeglowaniu, przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu. Jako załoga podzielmy się na wachty, a Michał jako kapitan rozpisze nam harmonogram naszych obowiązków. Ale bez obawy! Gotowanie na jachcie wcale niewiele różni się od tego w domu. Poza tym zawsze będziemy służyli pomocą. A jeśli chodzi o sprzątanie, to uwierz nam,  że kiedy każdy z nas jest zaangażowany w dbanie o naszą wspólną przestrzeń, to wychodzi  to wszystkim na dobre 🙂

Na koniec rejsu, każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu.

Zapisz się na rejs

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dolot i dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Do Sorong latają bezpośrednie samoloty z Dżakarty.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

Google Flight
www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!