Rejs jachtem Bora Bora – Wyspy Cooka – Samoa

Dane
Trasa Bora Bora – Penrhyn – Manihiki – Suwarrow –  Samoa Amerykańskie – Samoa
Termin 02.09.2021 – 06.10.2021
Zaokrętowanie Bora Bora 02go września od rana.
Wyokrętowanie Apia (Samoa) 06go października do wieczora.

 

Trasa rejsu: Bora Bora – Penrhyn – Manihiki – Suwarrow – Samoa Amerykańskie – Samoa (1450 Mm)

Rejs morski dla prawdziwych podróżników!

Po opuszczeniu legendarnej Bora Bora na dłuższy czas opuszczamy cywilizację i zanurzamy w dzikości. Na Polinezji Francuskiej pewnie odwiedzimy jeszcze zaciszną wyspę Maupiti, po czym bieżemy kurs na Wyspy Cooka.

Odwiedzimy po kolei atole Penrhyn, Manihiki, oraz Suwarrow. Te trzy atole są w sumie zamieszkałe przez około 400 osób! Tak więc brak tłoku mamy raczej gwarantowany 😉

Po Cookach przyjdzie czas na Samoa. Najpierw zawiniemy na Pago Pago, a na koniec rejsu spędzimy kilka dni w Apia na Samoa Zachodnich. Byliśmy już tu w 2014 roku podczas naszej poprzedniej eskapady dookoła świata i wyspa Upolu była zdecydowanie jedną z najpiękniejszych, jakie odwiedziliśmy na Pacyfiku!

Tak więc zapowiada się sporo fajnego żeglowania po przepięknych i rzadko odwiedzanych wysepkach Pacyfiku. NA tym rejsie morskim przetniemy antypołudnik Warszawy!

Zapraszamy na pokład!

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków. Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu jachtem.

Tropiki na jachcie Crystal

Takie widoki będą dla nas codziennością 🙂

Rejs jachtem Polinezja Francuska – Wyprawa jachtem Samoa – Rejs morski 2021 Bora Bora

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (1000 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!