Rejs morski Hawaje 3 (Kauai- Oahu)

Dane
Trasa  Nawiliwili (Kauai) – Ka Olina (Oahu)
Termin 02.03.2020 – 08.03.2020
Zaokrętowanie Nawiliwili 2go marca od rana.
Wyokrętowanie Ka Olina Marina (obok Honolulu) 08go marca do wieczora.

Hawaje w tydzień!

Idealny rejs morski na Hawaje dla zapracowanych albo chcących połączyć rejs ze zwiedzaniem innych stanów Ameryki Północnej.

Hawaje są najmłodszym spośród 50. stanów USA i jedynym leżącym wyłącznie na wyspach. Archipelag jest pochodzenia wulkanicznego, składa się ze 137 wysp, w tym ośmiu większych. Zwiedzimy dwie z nich – Kauai i Oahu. Planujemy przepłynąć ok 100 Mm. 

Stolicą i największym miastem Hawajów jest Honolulu na wyspie Oahu, znane z luksusowych hoteli, niebosiężnych wieżowców, ekskluzywnych restauracji i ulic pełnych długich, białych limuzyn, które sąsiadują z egzotycznymi palmami i białym altankami na piaszczystej plaży. W głębi lądu można zakosztować egzotycznej przygody na łonie natury. Znajdują się tu plantacje ananasów, prawdziwa dżungla z wodospadami i bogatą roślinnością, a nawet czynne wulkany. To będzie ciekawy tydzień!

Przypominamy, że na ten rejs morski wymagane jest posiadanie ważnej wizy do USA.

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków. Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu.

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (650 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz energooszczędna odsalarka produkująca 700 litrów wody na dobę. Dwa systemy Inmarsat zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Rejs jachtem Hawaje – Rejs morski po Hawajach

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami pisząc poniżej, poprzez formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!