Rejs morski po Polinezji Francuskiej 3 (Bora Bora – Tahiti)

Dane
Trasa Bora Bora – Tahaa – Raiatea – Huahine – Moorea – Tahiti
Termin 21.06.2020 – 04.07.2020
Zaokrętowanie Bora Bora 21go czerwca od rana.
Wyokrętowanie Papeete (Tahiti) 04go lipca do wieczora.
  • Trasa rejsu: Tahiti - Moorea - Huahine - Raiatea - Tahaa - Bora Bora (170 Mm)

    Trasa rejsu: Bora Bora – Tahaa – Raiatea – Huahine – Moorea – Tahiti  (170 Mm)

Rejs morski jachtem na Polinezji Francuskiej po jednych z najbardziej zjawiskowych archipelagów świata – Wyspach Towarzystwa! To nie tylko osławione Bora Bora i Tahiti, ale także Raiatea, Tahaa, czy Maupiti.

Przez dwa tygodnie rejsu odwiedzimy 6-7 rajskich wysepek. Jest to typowo wypoczynkowy rejs morski w rajskich okolicznościach przyrody. Na pewno nie będziemy orać morza, ani nigdzie się spieszyć. To, co będziemy robić to spokojna żegluga jachtem od rafy do rafy, nurkowanie w krystalicznej i ciepłej wodzie.

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków.

Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu jachtem.

Rejs jachtem Polinezja Francuska – Wyprawa jachtem Tahiti – Rejs morski Bora Bora

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (650 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz energooszczędna odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium  zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!