Rejs na Polinezji Francuskiej 2 (zakończony)

Dane
Trasa Bora Bora – Raiatea – Huahine – Tahaa – Maupiti – Bora Bora
Termin 09.11.2019 – 18.11.2019
Zaokrętowanie Bora Bora 9go listopada od rana.
Wyokrętowanie Bora Bora 18go listopada do wieczora.
  • Trasa rejsu: Bora Bora - Raiatea - Huahine - Tahaa - Maupiti - Bora Bora (160 Mm)

    Trasa rejsu: Bora Bora – Raiatea – Huahine – Tahaa – Maupiti – Bora Bora (120 Mm)

Rejs morski jachtem na Polinezji Francuskiej po jednych z najbardziej zjawiskowych archipelagów świata – Wyspach Towarzystwa! To nie tylko osławione Bora Bora, ale także Raiatea, Tahaa, czy Maupiti. 

Wyspy archipelagu są podobnie zbudowane. Strzelista wyspa porośnięta buszem jest otoczona przez pas płaskiej wody, który od otwartego oceanu obdzielony rafą koralową. Taka budowa sprawia, że wewnątrz rafy są idealne warunki do nurkowania i plażowania. Woda jest idealnie płaska.

W trakcie rejsu odwiedzimy pięć rajskich wysepek. Jest to typowo wypoczynkowy rejs w rajskich okolicznościach przyrody. Na pewno nie będziemy orać morza ani nigdzie się spieszyć. To, co będziemy robić, to spokojna żegluga jachtem od rafy do rafy, nurkowanie w krystalicznej i ciepłej wodzie. Brzmi dobrze, czyż nie?

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków.

Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu morskiego.

Rejs jachtem na Polinezji Francuskiej – Rejs morski Bora Bora – Wyprawa żeglarska Wyspy Towarzystwa – tropiki

Jacht S/V Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (650 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz energooszczędna odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami przez formularz na dole strony lub poprzez formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!