Rejs morski na Wyspy Austral (Polinezja Francuska)

Dane
Trasa Tahiti – W. Austral (Raivavae, Tubuai, Rurutu) – Tahiti
Termin 07.09.2019 – 27.09.2019
Zaokrętowanie Papeete (Tahiti) 7go września od rana.
Wyokrętowanie Papeete (Tahiti) 27go września do wieczora.
  • Trasa rejsu: Tahiti - W. Austral (Raivavae, Tubuai, Rurutu) - Tahiti (950 Mm)

    Trasa rejsu: Tahiti – W. Austral (Raivavae, Tubuai, Rurutu) – Tahiti (950 Mm)

Kolejny nasz rejs po Polinezji Franuskiej, na którym żeglować będziemy poza utartymi szlakami. Wyspy Austral składają się z 2 archipelagów – Îles Tubuaï i Îles Bass. My odwiedzimy 3 wyspy wchodzące w skład tego pierwszego.

Wyspy Austral to górzysty środek otoczony pierścieniem raf i swoim pięknem spokojnie dorównują osławionej Bora Bora. Ze względu na to, że leżą trochę na uboczu odwiedza je mało jachtów i turystów. Zapewne wielu z Was nawet nie wiedziała nawet o ich istnieniu. I to, poza pięknymi krajobrazami jest ich olbrzymią zaletą. Nie są jeszcze zepsute masową turystyką, dzięki czemu kontakty z miejscowymi będą na pewno bardziej serdeczne i autentyczne.

Ten rejs będzie też zdecydowanie bardziej żeglarski niż typowe dzienne szwędanie się od wysepki do wysepki. Żeby odstać się na Australs czeka nas około 3-4 dób podwiatrowej żeglugi. Dwa tygodnie spędzimy między Raivavae, Tubuai i Rurutu na niespiesznym nurkowaniu na rafach i żeglowaniu pomiędzy wysepkami.

Ten rejs morski na Polinezji Francuskiej jest niesamowicie ciekawą propozycją dla tych z Was, szukają czegoś więcej niż plażowanie na jachcie. To propozycja przede wszystkim dla tych żeglarzy, którzy kochają wciąż odkrywać nowe lądy.

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków. Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu.

Rejs jachtem Polinezja Francuska – Wyprawa żeglarska Wyspy Austral – Rejs morski Tahiti

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (650 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz energooszczędna odsalarka produkująca 700 litrów wody na dobę. Dwa systemy Inmarsat zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!