Dorzuć do skarbonki Crystal!

Naszą wyprawa jachtem Crystal dookoła świata podzieliśmy na etapy – krótsze rejsy, na które każdy może do nas dołączyć. Jest to nasze główne źródło finansowania wyprawy, jak i naszego morskiego stylu życia.

Jacht Crystal przed Golden Gate
Jacht Crystal przed Golden Gate

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś dmuchnąć wiatr w nasze żagle, to będzie nam miło, że dorzucisz grosik do skarbonki Crystal. Możesz to zrobić na dwa poniższe sposoby – poprzez jednorazową wpłatę na konto lub zostając naszym Patronem.

Takie dorzucenie “piątaka” jest dla nas szczególnie ważne teraz w okresie pandemii, kiedy podróżowanie jest mocno ograniczone. A co za tym idzie, to że nasze możliwości zarobkowe również zostały bardzo uszczuplone.

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓

1. Wpłata na nasze konto bankowe dobrowolnej kwoty

Na naszym blogu piszemy różnego rodzaju artykuły podróżnicze i żeglarskie, wysyłamy newsletter, organizujemy spotkania on-line, publikujemy zdjęcia i filmiki…. To wszystko robimy, to po to, abyś też poczuł/a jak to jest żyć na jachcie, oglądać świat z jego pokładu i zachwycać się pięknem naszej planety.

Jeśli czujesz, że chciałbyś nam za to podziękować lub po prostu dać nam coś w zamian, to możesz dorzucić się do naszej skarbonki robiąc przelew na nasze konto. Dane do przelewu to:

Numer konta: 65 2130 0004 2001 0450 0872 0001
Odbiorca: Agencja Żeglarska SKIFF – Michał Palczyński
Tytuł: Dorzucam do skarbonki Crystal

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓

Jacht wymaga ciągłej uwagi i wkładu zarówno naszej energii, jak i finansów. To właśnie dzięki temu jesteśmy pewni, że jest on bezpieczny i pozwala nam na docieranie i przebywanie w miejscach oddalonych od cywilizacji. O tym, jak dobrze wyposażona jest Crystal możesz przeczytać tutaj.

Nasza Krysia to prawdziwa dama z charakterem 🙂

2. Dołącz do naszej Wirtualnej Załogi Patronów dzięki Patronite.pl/RejsDookolaSwiata

Co to jest Patronite?

Mówi się, że Patronite to taki mecenat naszych czasów.

Jest to serwis, który pozwala twórcom/sportowcom/podróżnikom/itd. uzyskać regularne dofinansowanie od osób, które zechcą ich co miesiąc wesprzeć jakąś kwotą: 10 zł, 20 zł, 50 zł, itd. Takie osoby, to właśnie Patroni (stąd nazwa serwisu). Poprzez dofinansowanie danej inicjatywy, Patroni namacalnie dokładają swoją cegiełkę do realizacji pasji innych, zyskując w zamian za to dostęp do specjalnych bonusów.

Założyliśmy konto, po tym jak kilka osób nas o nie pytało. Naszą wyprawę, w tym wydatki związane z utrzymaniem jachtu, zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu w trakcie rejsów, finansujemy dzięki naszym załogantom.

Wsparcie uzyskane przez Patronite chcemy więc przeznaczyć na lepsze doposażenie się w sprzęt fotograficzno-flimowy oraz na pokrycie kosztów połączeń internetowych w trakcie naszego 8-letniego rejsu dookoła świata. Jako nasz Patron stajesz się częścią naszej załogi – Wirtualnej Załogi.

Jeśli więc masz ochotę dmuchnąć wiatr w żagle naszej Crystal w ten sposób to będzie nam ogromnie miło jak i co miesiąc będziesz dorzucać nam do skarbonki. Ułatwia nam to lepsze i fajniejszego relacjonowania naszej morskiej przygody w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do dołączenia do naszej Wirtualnej Załogi PatronitePatronite.pl/RejsDookolaSwiata

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓

Ola Rapp Michał Palczyński jacht Crystal skiff.pl rejsy morskie
Zapraszamy do zwiedzania świata na jachcie Crystal!

Zapraszamy do śledzenia naszej podróży!

Sprawdź inne

Close