Postaw nam kawkę lub zostań Patronem

Naszą wyprawa jachtem Crystal dookoła świata podzieliśmy na etapy – krótsze rejsy, na które każdy może do nas dołączyć. Jest to nasze główne źródło finansowania wyprawy, jak i naszego morskiego stylu życia.

Jacht Crystal przed Golden Gate
Przepływamy pod Golden Gate!

Jeśli lubisz nasze relacje na blogu, zdjęcia na Insta lub filmiki na kanale YouTube lub po prostu podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś dmuchnąć wiatr w nasze żagle bez dołączania do nas na morzu, to będzie nam miło, kiedy dorzucisz grosik do skarbonki Crystal. Możesz to zrobić na trzy poniższe sposoby:

  1. Postaw nam kawkę
  2. Zostań naszym Patronem i dołącz do Wirtualnej Załogi S/V Crystal
  3. Wpłać darowiznę na nasze konto

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓

1. Postaw nam kawkę

Pomimo iż jesteśmy daleko, pewnie jakieś tysiące kilometrów od Ciebie, to możesz zaprosić nas na wirtualną kawkę! Po prostu kliknij w poniższy guzik i w minutę postawisz nam kawkę dzięki serwisowi buycoffee.to (płatność Blik lub online i bez żadnej rejestracji). Wielkie dzięki i Twoje zdrówko!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓

2. Zostań naszym Patronem i dołącz do Wirtualnej Załogi S/V Crystal

Mówi się, że Patronite to taki mecenat naszych czasów.

Jest to serwis, który pozwala twórcom/sportowcom/podróżnikom/itd. uzyskać regularne dofinansowanie od osób, które zechcą ich co miesiąc wspierać jakąś kwotą: 10 zł, 20 zł, 50 zł, itd. Takie osoby, to właśnie Patroni (stąd nazwa serwisu). Poprzez dofinansowanie danej inicjatywy, Patroni namacalnie dokładają swoją cegiełkę do realizacji pasji innych, zyskując w zamian za to dostęp do specjalnych bonusów.

Założyliśmy konto, po tym jak kilka osób nas o nie pytało. Naszą wyprawę, w tym wydatki związane z utrzymaniem jachtu, zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu w trakcie rejsów, finansujemy dzięki naszym załogantom.

Wsparcie uzyskane przez Patronite chcemy więc przeznaczyć na lepsze doposażenie się w sprzęt fotograficzno-flimowy oraz na pokrycie kosztów połączeń internetowych w trakcie naszego 8-letniego rejsu dookoła świata.

Jako nasz Patron stajesz się częścią naszej Wirtualnej Załogi.

Jeśli więc masz ochotę dmuchnąć wiatr w żagle naszej Crystal w ten sposób i co miesiąc dorzucać nam do skarbonki, to jest nam ogromnie miło. Ułatwi nam to lepsze i ciekawsze relacjonowania naszej morskiej przygody w mediach społecznościowych.

3. Wpłata na nasze konto bankowe dobrowolnej kwoty

Na naszym blogu piszemy różnego rodzaju artykuły podróżnicze i żeglarskie, wysyłamy newsletter, organizujemy spotkania on-line, publikujemy zdjęcia i filmiki…. To wszystko robimy, to po to, abyś też poczuł/a jak to jest żyć na jachcie, oglądać świat z jego pokładu i zachwycać się pięknem naszej planety.

Jeśli czujesz, że chciałbyś nam za to podziękować lub po prostu dać nam coś w zamian, to możesz dorzucić się do naszej skarbonki robiąc przelew na nasze konto. Dane do przelewu to:

Numer konta: 65 2130 0004 2001 0450 0872 0001
Odbiorca: Agencja Żeglarska SKIFF – Michał Palczyński
Tytuł: Dorzucam do skarbonki Crystal

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓

Jacht wymaga ciągłej uwagi i wkładu zarówno naszej energii, jak i finansów. To właśnie dzięki temu jesteśmy pewni, że jest on bezpieczny i pozwala nam na docieranie i przebywanie w miejscach oddalonych od cywilizacji. O tym, jak dobrze wyposażona jest Crystal możesz przeczytać tutaj.

Ola Rapp Michał Palczyński jacht Crystal skiff.pl rejsy morskie
Zapraszamy do zwiedzania świata na jachcie Crystal!

Zapraszamy do śledzenia naszej podróży!

Sprawdź inne

Close