Dmuchnij w żagle jachtu Crystal i wesprzyj naszą wyprawę

Jacht Crystal przed Golden Gate
Aloszka spod Golden Gate 🤙

Naszą wyprawa jachtem Crystal dookoła świata podzieliśmy na etapy – różnej długości rejsy, na które każdy może do nas dołączyć. Jest to nasze główne źródło finansowania wyprawy, jak i naszego morskiego stylu życia.

Ale jeśli lubisz nasze relacje na blogu, zdjęcia na Insta lub filmiki na kanale YouTube albo po prostu podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś dmuchnąć wiatr w nasze żagle bez dołączania do nas na morzu, to będzie nam miło, kiedy dorzucisz grosik do skarbonki Crystal.

Możesz to zrobić na trzy poniższe sposoby:

  1. Wpłać darowiznę na nasze konto lub via Blik – możesz zrobić przelew internetowy lub wpłacić nam kilka gorszy via Blik (wpłata w 100% trafia do nas)
  2. Zostań naszym Patronem i dołącz do Wirtualnej Załogi S/V Crystal – tutaj zobowiązujesz się do
  3. Postaw nam kawkę – jednorazowa wpłata przez platformę buycoffee.to (płatność Blik lub online i bez żadnej rejestracji, ale % ucieka na prowizje dla buycoffee)

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓


1. Wpłata kwoty na nasze konto bankowe lub via Blik

Na naszym blogu piszemy różnego rodzaju artykuły podróżnicze i żeglarskie, wysyłamy newsletter, organizujemy spotkania on-line, publikujemy zdjęcia i filmiki…. To wszystko robimy, to po to, abyś też poczuł_ jak to jest żyć na jachcie, oglądać świat z jego pokładu. Chcemy zarazić Cię zachwytem się pięknem naszej Ziemi.

Jeśli czujesz, że chciałbyś nam za to podziękować lub po prostu przybić piątkę, to możesz dorzucić się do naszej skarbonki robiąc zwykły przelew na nasze konto lub na numer telefonu via Blik. To najlepszy sposób wpłaty jednorazowej, bo cała kwota trafia do naszej skarbonki:

  • Dane do przelewu bankowego to:

Numer konta: 40 1140 2004 0000 3702 7734 2476 (mBank)
Odbiorca: Michał Palczyński
Tytuł: Dorzucam do skarbonki Crystal

  • Możesz też zrobić nam szybki przelew Blikiem via aplikacja w telefonie na numer: 668 045 104

Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓


2. Zostań naszym Patronem i dołącz do Wirtualnej Załogi S/V Crystal

Mówi się, że serwis Patronite to taki mecenat naszych czasów. Pozwala on twórcom/sportowcom/podróżnikom/itd. uzyskać regularne dofinansowanie od osób, które zechcą ich co miesiąc wspierać jakąś kwotą: 10 zł, 20 zł, 50 zł, itd. Takie osoby, to właśnie Patroni (stąd nazwa serwisu). Dla nas Patroni i Matronki to Wirtualna Załoga S/V Crystal.

O tym, co w naszym przypadku zmienia wsparcie z Patronite i dlaczego regularne wsparcie finansowe poza rejsami jest dla nas ważne, przeczytasz tutaj.


3. Postaw nam kawkę

Pomimo iż jesteśmy daleko, pewnie jakieś tysiące kilometrów od Ciebie, to możesz zaprosić nas na wirtualną kawkę! Po prostu kliknij w poniższy guzik i w minutę postawisz nam kawkę dzięki serwisowi buycoffee.to (płatność Blik lub online i bez żadnej rejestracji). Przy tej opcji niewielki % wpłaty, jakiej dokonasz, zostanie przekazany na prowizje dla serwisu (dlatego zachęcamy się do opcji nr 1).

Wielkie dzięki i Twoje zdrówko!

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Wielkie dzięki za każdą złotówkę 💓

Ola Rapp Michał Palczyński jacht Crystal skiff.pl rejsy morskie
Wielkie dzięki za wsparcie 💙

Zapraszamy do śledzenia naszej podróży!

Sprawdź inne

Close