Nasi Patroni

 

Oto lista naszych PATRONÓW, czyli osób które zdecydowały się wspierać naszą wyprawę poprzez serwis Patronite: https://patronite.pl/RejsDookolaSwiata.

Każdy z nich to super-ktoś! Jesteśmy dumni i ogromnie wdzięczni, że podróżujemy przy ich wsparciu!

 

  1. Piotrek Z.
  2. Staś B.
  3. Olga K.
  4. Leszek R.

 

Mówi się, że Patronite to taki mecenat naszych czasów. To serwis, który pozwala twórcom/sportowcom/podróżnikom/itd. uzyskać regularne dofinansowanie od osób, które zechcą ich co miesiąc wesprzeć jakąś kwotą: 10 zł, 20 zł, 50 zł, itd. Takie osoby to właśnie Patroni (stąd nazwa serwisu). Poprzez dofinansowanie danej inicjatywy, Patroni namacalnie dokładają swoją cegiełkę do realizacji pasji innych, zyskując w zamian za to dostęp do specjalnych bonusów.

Założyliśmy konto, po tym jak kilka osób nas o nie pytało. Naszą wyprawę, w tym wydatki związane z utrzymaniem jachtu, zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu w trakcie rejsów, finansujemy dzięki naszym załogantom. Wsparcie uzyskane przez Patronite chcemy więc przeznaczyć na lepsze doposażenie się w sprzęt fotograficzno-flimowy oraz na pokrycie kosztów połączeń internetowych w trakcie naszego 6-letniego rejsu dookoła świata.

Jeśli więc masz ochotę dołożyć cegiełkę do utrwalania i jeszcze fajniejszego relacjonowania naszej morskiej przygody, to będzie nam ogromnie miło jak wrzucisz nam co miesiąc cosik do sakiewki. Już teraz chętnie i jak tylko mamy możliwości internetowo-czasowe, to dzielimy się tym co widzimy, myślimy i doświadczamy. Dzięki Twojemu wsparciu jest szansa, że będziemy to robić jeszcze lepiej: https://patronite.pl/RejsDookolaSwiata.

Sprawdź inne

Zamknij