PATRONITE – Wirtualna Załoga

Oto lista naszych PATRONÓW, czyli osób, które zdecydowały się wspierać naszą wyprawę poprzez serwis Patronite: https://patronite.pl/RejsDookolaSwiata.

Każdy z nich to super-ktoś! Jesteśmy dumni i ogromnie wdzięczni, że podróżujemy przy ich wsparciu!

Zapraszamy do dołączenia do naszej Wirtualnej Załogi! 

 

⛵🌍 Nasza Wirtualna Załoga Patronite – https://patronite.pl/RejsDookolaSwiata ⛵🌍

 1. Piotr i Justyna Z.
 2. Małgorzata Z.
 3. Bobek K. i Bożena
 4. Jerzy Z.
 5. Jan O.
 6. Jerzy S.
 7. Jarosław G.
 8. Leszek i Barbara R.
 9. Jacek K.
 10. Olga K.
 11. Inga K.
 12. Piotr K.
 13. Marek F.
 14. Ewa G. 
 15. Pani Anonim
 16. Krzysztof P.
 17. Michał N.
 18. Sławomira G.
 19. Tadeusz C.

Co to jest Patronite?

Mówi się, że Patronite to taki mecenat naszych czasów. To serwis, który pozwala twórcom/sportowcom/podróżnikom/itd. uzyskać regularne dofinansowanie od osób, które zechcą ich co miesiąc wesprzeć jakąś kwotą: 10 zł, 20 zł, 50 zł, itd. Takie osoby, to właśnie Patroni (stąd nazwa serwisu). Poprzez dofinansowanie danej inicjatywy, Patroni namacalnie dokładają swoją cegiełkę do realizacji pasji innych, zyskując w zamian za to dostęp do specjalnych bonusów.

Założyliśmy konto, po tym jak kilka osób nas o nie pytało. Naszą wyprawę, w tym wydatki związane z utrzymaniem jachtu, zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu w trakcie rejsów, finansujemy dzięki naszym załogantom. Wsparcie uzyskane przez Patronite chcemy więc przeznaczyć na lepsze doposażenie się w sprzęt fotograficzno-flimowy oraz na pokrycie kosztów połączeń internetowych w trakcie naszego 8-letniego rejsu dookoła świata. Jako nasz Patron stajesz się częścią naszej załogi – Wirtualnej Załogi.

Jeśli więc masz ochotę dołożyć cegiełkę do utrwalania i jeszcze fajniejszego relacjonowania naszej morskiej przygody, to będzie nam ogromnie miło jak wrzucisz nam co miesiąc cosik do sakiewki. Już teraz chętnie i jak tylko mamy możliwości internetowo-czasowe, to dzielimy się tym co widzimy, myślimy i doświadczamy tutaj na blogu, na naszym Fanpage na Facebook, na Instagramie oraz na naszym kanale YouTube. Dzięki Twojemu wsparciu jest szansa, że będziemy to robić jeszcze lepiej!

Zapraszamy do dołączenia do naszej Wirtualnej Załogi Patronite ⛵🌍

 https://patronite.pl/RejsDookolaSwiata 

Sprawdź inne

Close