Konsultacje żeglarsko-podróżnicze

Kupiłeś używany jacht i nie wiesz jak do doposażyć, aby żeglowanie nim było przyjemne i bezpieczne? Chcesz wyruszyć w dalszy rejs, ale nie jesteś pewien jak zaplanować trasę? Odezwij się do nas i skonsultuj swoje wątpliwości!

Michał w ciągu ostatnich kilkunastu lat tylko na naszej Crystal przepłynął ponad 150 000 Mm odwiedzając przy tym ponad 80 krajów. Wszystkie udoskonalenia na jachcie były montowane, a następnie rozwijane i serwisowane samodzielnie. Szczerze to nie pamiętamy, kiedy ostatnio widzieliśmy na Crystal jakiegoś mechanika!

1. Doposażenie jachtu

Chętnie doradzimy, jak udoskonalić instalacje na Twoim jachcie.

Zastanawiasz się nad dokupieniem paneli słonecznych, wiatraka czy hydrogeneratora? Chcesz zmienić alternator na bardziej wydajny lub zastanawiasz nad generatorem? A może chcesz przesiąść się na akumulatory litowe LiFePO4? Pomożemy też w doborze lub samodzielnej budowie odsalarki.

My już przerabialiśmy te wszystkie tematy. Nasza wiedza pozwoli Ci uniknąć błędów oraz zaoszczędzi mnóstwo czasu i pieniędzy.

O tym co dokładnie mamy na naszej Crystal przeczytasz w zakładce O jachcie.

Akumulatory litowe na jachcie Crystal
Na Crystal sami zaplanowaliśmy i zbudowaliśmy instalację baterii litowo-jonowych. Możesz o tym przeczytać tutaj.

2. Planowanie tras oceanicznych

Chcesz wypłynąć gdzieś dalej niż tylko poza Bałtyk lub Morze Śródziemne? Chętnie pomożemy Ci zaplanować trasę i przygotować się do dłuższego przelotu morskiego.

W ostatnich 15 latach odwiedziliśmy naszą Crystal ponad 80 państw na wszystkich oceanach Świata. Znamy dobrze żeglarskie szlaki oraz procedury w poszczególnych miejscach.

W ramach konsultacji trasy omówimy m.in. o czym powinieneś lub powinnaś pamiętać wyruszając w dłuższy rejs morski na danej trasie, wskażemy jak najlepiej przygotować zaprowiantowanie na czas, kiedy będziesz poza zasięgiem cywilizacji oraz chętnie wspólnie zastanowimy się nad wszelkimi wątpliwościami, jakie przyjdą Ci do głowy.

Zapraszamy do kontaktu!

Ilość kierowanych do nas zapytań systematycznie rośnie. Dlatego wprowadziliśmy drobną opłatę, aby mieć czas pochylić się nad Twoim problemem.  5 godzin konsultacji to koszt 600 złotych.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy lub masz jakieś pytania, wątpliwości czy jesteśmy w stanie Ci pomów, to napisz do nas na adres info(at)skiff.pl lub wypełniając formularz tutaj.

Jeśli chcesz sprawdzić gdzie już pływaliśmy sprawdź na poniższej mapce (aby zobaczyć wszystkie trasy, oddal mapę).

Jacht Crystal już wewnątrz Zatoki San Francisco
Jacht Crystal wewnątrz Zatoki San Francisco

Sprawdź inne

Close