Partnerzy

Partnerzy Etapowego 6-letniego Rejsu Dookoła Świata

Etapowy 6-letni Rejs Dookoła Świata to nasz największy projekt żeglarsko-podróżniczy.

Tak naprawdę to nasz sposób na życie.

Naszą wiarygodność i profesjonalizm potwierdzają nasi patroni:

Logo Polskiego Związku Żeglarstwa

 

                   Polski Związek Żeglarski jako patron honorowy.

 

 

 

Logo NG Traveler Polska

 

magazyn National Geographic Traveler Polska jako główny patron medialny.

 

 

Dodatkowo, naszą wyprawę wspierają:

  • Brubeck  to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. BrubeckZnany jest z wysokiej jakości wykonywanych produktów oraz szerokiego wyboru odzieży i akcesoriów do uprawiania sportów. Ubrania tej firmy towarzyszyły nam jeszcze przed rozpoczęciem naszego rejsu dookoła świata, gdyż po prostu są naprawdę dobre i w przystępnej cenie. Tym bardziej więc cieszymy się, że firma Brubeck wspiera naszą wyprawę! Nasza współpraca odbywa się w ramach projektu Brubeck World.

 

  • AdrenalTika – Centrum Szkoleniowe, prowadziące szkolenia z pierwszej pomocy w Warszawie i całej Polsce. Szkoli ratowników i instruktorów pierwszej pomocy według międzynarodowych standardów. Ane i Piotr, którczy tworzą trzon AdrenalTiki są naszym zdalnym wsparciem medycznym w trakcie wyprawy. Skład naszej pokładowej apteczki został przez nich zweryfikowany, a w razie potrzeby będziemy do nich dzwonić po konsultacje medyczne… oby nigdy nie było to potrzebne!

 

Logo FunFly.pl

  • FunFly.pl – Tanie bilety lotnicze do USA, Australii, Azji, promocje lotnicze, wycieczki, ubezpieczenia. Profesjonalna obsługa Twojej podróży. Z przedsatwicielami FunFly można kontaktować się w celu znalezienia najlepszych połączeń lotniczych na nasze rejsy.

 

Sprawdź inne

Zamknij