Nasi partnerzy

Partnerzy naszego Etapowego Rejsu Dookoła Świata 2018-2026

Etapowy 8-letni Rejs Dookoła Świata to nasz największy projekt żeglarsko-podróżniczy. Tak naprawdę to nasz sposób na życie.

Naszą wiarygodność i profesjonalizm potwierdzają nasi patroni:

Logo Polskiego Związku Żeglarstwa

                   

Polski Związek Żeglarski jako patron honorowy

 

Logo NG Traveler Polska

Magazyn National Geographic Traveler Polska jako główny patron medialny

 

 

Dodatkowo, naszą wyprawę wspierają:

  • PredictWind światowy lider w dostarczaniu prognozy pogody dla żeglarzy i sportowców, z doświadczeniem w największych światowych regatach. Dzięki  narzędziom prognostycznym i routingowym pozwala wybrać optymalny czas i trasę rejsu. Od początku naszej wyprawy narzędzia PredictWind pomagają nam bezpiecznie żeglować po świecie. Od kwietnia 2019 r. PredictWind jest partnerem naszej wyprawy, co niezwykle nas cieszy i jesteśmy z tego dumni. Zapraszamy na www PredictWind.
  • Brubeck  Brubeckto lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Znany jest z wysokiej jakości wykonywanych produktów oraz szerokiego wyboru odzieży i akcesoriów do uprawiania sportów. Ubrania tej firmy towarzyszyły nam jeszcze przed rozpoczęciem naszego rejsu dookoła świata, gdyż po prostu są naprawdę dobre i w przystępnej cenie. Tym bardziej więc cieszymy się, że firma Brubeck wspiera naszą wyprawę! Nasza współpraca odbywa się w ramach projektu Brubeck World.
  • AdrenalTika – Centrum Szkoleniowe, prowadzące szkolenia z pierwszej pomocy w Warszawie i całej Polsce. Szkoli ratowników i instruktorów pierwszej pomocy według międzynarodowych standardów. Ane i Piotr, którzy tworzą trzon AdrenalTiki są naszym zdalnym wsparciem medycznym w trakcie wyprawy. Skład naszej pokładowej apteczki został przez nich zweryfikowany, a w razie potrzeby będziemy do nich dzwonić po konsultacje medyczne… oby nigdy nie było to potrzebne!

Logo FunFly.pl

  • FunFly.pl – Tanie bilety lotnicze do USA, Australii, Azji, promocje lotnicze, wycieczki, ubezpieczenia. Profesjonalna obsługa Twojej podróży. Z przedstawicielami FunFly można kontaktować się w celu znalezienia najlepszych połączeń lotniczych na nasze rejsy.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom za wsparcie naszej wyprawy <3

Dmuchnij w żagle Crystal

Śledź nas na Facebook!

Sprawdź inne

Close