Rejs szyty na miarę

Czarter jachtu Crystal z dwuosobową załogą

Marzą Ci się wakacje na jachcie, ale nie masz ochoty dzielić go z obcymi ludźmi ani martwić się o to, gdzie i jak płynąć? A może chciałbyś odwiedzić jakieś mało dostępne miejsce, ale nie wiesz skąd wziąć jacht, żeby tam dotrzeć? Zapraszamy do kontaktu – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jeśli skontaktujesz się z nami z odpowiednim, kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to chętnie zorganizujemy dla Ciebie wyprawę w (prawie) dowolnym miejscu na świecie… o ile, oczywiście, da się tam dopłynąć 😉 Im większe wyprzedzenie tym bardziej elastyczni jesteśmy. Po tym jak uzgodnimy miejsce, to wspólnie ustalimy szczegółową trasę, zaplanujemy atrakcje na lądzie, a następnie poprowadzimy Twój rejs.

My zajmiemy się tym, aby Crystal gładko sunęła od miejsca do miejsca, a Ty prawdopodobnie będziesz miał wakacje życia!

Nasza propozycja jest skierowana szczególnie do:

  1. Freediverów
  2. Nurków
  3. Pasjonatów dzikiej przyrody – birdwatching, whale watching itd.
  4. Rejsy rodzinne
  5. Rejsy na życzenie
  6. Wyprawy naukowe

Jesteśmy otwarci na propozycje! Napisz do nas na info(at)skiff.pl, a na pewno wspólnie zaplanujemy ciekawą żeglarską przygodę!

Dlaczego z nami?

  1. Bo mamy ogromne doświadczenie! Wciągu 13 lat żeglowania naszym jachtem Crystal przepłynęliśmy ponad 160 tys. Mm odwiedzając przy tym ponad 80 krajów. Już raz opłynęliśmy świat dookoła i jesteśmy w trakcie drugiego kółka. Więcej znajdziecie w zakładce O nas
  2. Bo nasz jacht się do tego nadaje! Od trzynastu lat nieustannie udoskonalamy nasz jacht. Rosnące doświadczenie powoduje, że ciągle pojawiają się nowe udogodnienia. Crystal jest w pełni przystosowana do oceanicznej włóczęgi z dala od cywilizacji. Odsalarka 200 litrów/h, ogromne panele, elektrownia wiatrowa oraz wydajny system ładowania silnikiem powodują, że nasza autonomia pływania to długie tygodnie (lub miesiące). Oczywiście posiadamy łączność satelitarną. Więcej o naszym jachcie przeczytacie w zakładce O jachcie
  3. Bo znamy jacht na wylot Wszystkie systemy na jachcie instalujemy i serwisujemy własnoręcznie. To plus nasze ogromne doświadczenie gwarantuje, że powinniśmy poradzić sobie z każdą awarią z dala od cywilizacji.
  4. Bo żeglarstwo i podróżowanie to nasza pasja, którą lubimy zarażać innych!
Jacht Crystal na Markizach

Jacht Crystal na Markizach

Dołącz do naszej załogi!

Śledź nas na Facebook lub podglądaj na YouTube!

Zostań naszym Patronem na Patronite.pl

Sprawdź bieżącą pozycję Crystal!  

Zainteresowany? Zapytaj o miejsce!