Popływajmy z delfinami

Kiedy mieszka się na jachcie, to za sąsiadów ma się różne morskie stwory, w tym delfiny. Dzisiaj zapraszamy Was na odwiedziny właśnie u delfinów.

Widok delfinów skaczących przy dziobie jachtu, zawsze rozwesela

Zawsze kiedy przy jachcie pojawiają się te skoczne zwierzęta, to podnosimy alarm. Chyba nigdy nie znudzi się nam podziwianie ich akrobacji, nasłuchiwanie klików i pisków pod pokładem. Ich bliska obecność rozwesela w nawet najgorszy dzień. Zresztą każdy, kto przyjeżdża na rejs, ma nadzieję na choćby chwilowe spotkanie z tymi magicznymi stworzeniami.

W zatoce, w której teraz stoimy, delfiny pojawiają się regularnie. Opływają naszą Krysię – jacht, a my się cieszymy jak dzieci.

W trakcie naszego ostatniego lajfa na Facebook opowiadaliśmy, że czasem zdarza się nawet, że delfiny wpływają między ludzi, którzy kąpią się w Oceanie. Tego samego dnia, znowu się pojawiły. Tym razem już nie obserwowaliśmy z oddali, ale sami też wskoczyliśmy do wody!

Daj się porwać do podwodnego świata delfinów

Zapraszamy do obejrzenia filmiku na YouTube z odwiedzin u naszych podwodnych, pociesznych sąsiadów. Nie do żadnych delfinariów, gdzie delfiny są męczone, żeby wykonywać polecenia, ale właśnie do ich prawdziwego domu – Wielkiego Niebieskiego Oceanu. Pana Oceana, który i nas gości w trakcie naszego rejsu dookoła świata 🙂

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Koniecznie daj znać, czy filmik się podobał.

I pamiętaj subskrybować nasz kanał na YouTube, jeśli chcesz nas oglądać częściej.

Muzyka: skiff.pl/epidemicsound