5 lat na Patronite!

Tak jak niedawno strzeliła nam pięciolatka rejsu, tak właśnie wybiło nam i pięć lat profilu na Patronite.pl, czyli istnienia naszej wspaniałej Wirtualnej Załogi SV Crystal!

Pamiętam, kiedy ja – Ola, w 2018 r. około miesiąca po wypłynięciu z Lizbony, postanowiłam założyć nam profil na Patronite. Niewiele osób wtedy o nim słyszało. Ba, przyznam się, że i my sami byliśmy trochę niepewni jak to zadziała… Jak w ogóle wypełnić opis profilu, wpisać cele, progi? Kilka dobrych wieczorów zajęło mi przemyślenie, co właściwie możemy dać naszym Patronom i czego my oczekujemy…

Te pięć lat na Patronite pokazało nam, że naprawdę jest grupa osób, które chcą nas regularnie wspierać i które po prostu cenią to co robimy. Nasza Wirtualna Załoga regularnie nie tylko dorzuca się do naszej skarbonki, przez miesięczne wpłaty (od 5 zł do 250 zł), ale też po prostu z nami jest. My czujemy Waszą obecność i mnóstwo sympatii, która do nas płynie. I bardzo, bardzo Wam i każdemu z osobna za to dziękujemy 💞

A jeśli Ty masz ochotę dołączyć do elitarnego grona naszej Wirtualnej Załogi, to drzwi do naszej mesy są zawsze otwarte.

Co to jest Patronite?

Mówi się, że Patronite to taki mecenat naszych czasów. To serwis, który pozwala twórcom/sportowcom/podróżnikom/itd. uzyskać regularne dofinansowanie od prywatnych osób, które zechcą ich co miesiąc wesprzeć jakąś kwotą: 10 zł, 20 zł, 50 zł, itd. Takie osoby, to właśnie Patroni (stąd nazwa serwisu). Poprzez dofinansowanie danej inicjatywy, Patroni namacalnie dokładają swoją cegiełkę do realizacji pasji innych, zyskując w zamian za to dostęp do specjalnych bonusów.

A o tym, dlaczego zdecydowaliśmy się na Patronite i co ona zmienia przeczytasz tutaj.

💙 Z serca dziękujemy wszystkim, którzy już z nami są 💙

⛵ A jeśli nie jesteś Patronem, to zapraszamy na pokład – dołącz do nas! ⛵

Ola Rapp Michał Palczyński jacht Crystal skiff.pl rejsy morskie
Zapraszamy do zwiedzania świata na jachcie Crystal!

Dmuchnij w żagle Crystal

Śledź nas na Facebook!