Nowa trasa naszego rejsu jachtem dookoła świata

Trasa Etapowego Rejsu Dookoła Świata 2018-2024 - skiff.pl - Michał Palczyński - Ola Rapp

Myśleliśmy, dyskutowaliśmy, czytaliśmy i w końcu stało się… mamy nową trasę naszego rejsu morskiego dookoła świata! Możecie ją zobaczyć na zdjęciu obok.

Co się zmieniło w naszej wyprawie jachtem przez świat?

  • Dodajemy dodatkowy roczek na Pacyfiku – spójrzcie na te esy-floresy, jakie nam z tego wyszły! Chcemy powrócić na atole poznane w trakcie poprzedniej wyprawy żeglarskiej i poświęcić im więcej czasu.
  • Chcemy dotrzeć do nowych rajskich miejsc, takich jak Mikronezja. Coś czujemy, że może być to widokowo-kulturowa perełka na trasie.
  • Pokręcimy się też więcej po Azji Południowo-Wschodniej – FilipinyIndonezja były już w planach. Teraz dodaliśmy do planów zahaczenie o JaponięHongkong i postój w Wietnamie!

6-letni rejs morski…

Efekt tego taki, że nasz rejs morski będzie trwał sześć na nie pięć lat! Naszym celem jest płynąć przez świat i delektować się nim. Planujemy zawitać do 57 państw i przepłynąć 65 tyś. Mm, z czego na samym Pacyfiku będą to 34 kraje i 47 tys. Mm (to ponad dwukrotna długość obwodu Ziemi.

Będziemy płynąć dwa razy dłużej niż za pierwszym okrążeniem świata, a trasa jest “tylko” o 15 tys. Mm dłuższa… 

I co o tym myślicie? Według nas to petarda podróżnicza i żeglarska! Zgadzacie się? Dołączacie?

Dołącz do naszego rejsu!

Przypominamy, że cały rejs podzielony jest na etapy i jeśli chcesz przyłączyć się do nas na interesującym Cię odcinku to serdecznie zapraszamy! Po szczegóły odnośnie naszych rejsów morskich, zapraszamy tutaj.Serdecznie zapraszamy na pokład Crystal!

 

Sprawdź bieżącą pozycję Crystal! Dołącz do naszej załogi!

Śledź nas na Facebook!