Boski zachód dla Patronów #1

Boski zachód dla Patronów – to jedna z form naszego podziękowania Wirtualnej Załodze Crystal, czyli naszym Patronom z Patronite, za Wasze wsparcie. Jesteście częścią ekipy, więc i Wam należy się zachód, że kapcie spadają! Od teraz, co miesiąc będziemy Wam taki podsyłać ze specjalną dedykacją tutaj, na naszym fanpage Facebook oraz w specjalnych wiadomościach dla Patronów.

Ogromnie dziękujemy za to, że nie tylko dorzucacie nam się do jachtowego budżetu, ale przede wszystkim że dajecie nam odczuć, że lubicie to co robimy i lubicie nas 😍 A uwierzcie, że to jest jak wiatr w żagle Krysi!

🐬 SERDECZNIE DZIĘKI: Piotr Z., Małgorzata Z., Bobek K., Jerzy Z., Jan O., Marcin S., Jarosław G., Leszek R., Jacek K., Olga K., Inga K., Piotr H., Marek F. i Ewa G. oraz Pani Anonim (imiona są tak, jak je podaliście na Patronite, ale wiemy że często stoi za Wami też druga połowa, więc i całus dla nich!) 💙

Ściskamy Was gorąco!

Ola, Michał i Panna Crystal ⛵


Jeśli masz ochotę i możliwości dołączyć do grona naszej Patronite Wirtualnej Załogi S/V Crystal, to możesz to łatwo zrobić tutaj. Ostatnio zaktualizowaliśmy opis naszego profilu oraz form podziękowania, więc serdecznie zapraszamy… i już z góry dziękujemy!

Co to jest Patronite?

Mówi się, że Patronite to taki mecenat naszych czasów. To serwis, który pozwala twórcom/sportowcom/podróżnikom/itd. uzyskać regularne dofinansowanie od osób, które zechcą ich co miesiąc wesprzeć jakąś kwotą: 10 zł, 20 zł, 50 zł, itd. Takie osoby, to właśnie Patroni (stąd nazwa serwisu). Poprzez dofinansowanie danej inicjatywy, Patroni namacalnie dokładają swoją cegiełkę do realizacji pasji innych, zyskując w zamian za to dostęp do specjalnych bonusów.