Oprowadzenie po stoczni i jak to było z huraganem (vlog)

Zapraszamy na małe tour po stoczni w Puerto Peñasco (zachodni Meksyk), gdzie nasza Crystal stoi już od ponad pół roku. Przez ten czas to nasz dom, więc zabierzemy cię w ulubione miejsce i zabierzemy na spacer między jachtami na nóżkach.

Huragan w stoczni?

Jednym z czynników, dla których zdecydowaliśmy się na remont właśnie w tym miejscu, była lokalizacja poza drogą huraganów. Puerto Peñasco nie jest położone na Półwyspie Kalifornijskim, ale na kontynentalnej części Meksyku. Mimo to zdarza się, że docierają tutaj mocne powiewy i ulewy, kiedy jakiś huragan zapuści się w okolice.

Wraz ze zmianą klimatu, mamy coraz więcej anomalii. Po tym lecie, już chyba każdy to widzi. W tym roku (sierpień 2023) nad Półwysep Kalifornijski już drugi rok z rzędu dotarł huragan, którego w teorii nie powinno tu być. Początkowo prognozy mówiły, że dotrze i do nas! Skończyło się na burzy tropikalnej… ale i tak było to bardzo stresujące! Co dokładnie wtedy czuliśmy? Dowiesz się oglądając poniższy filmik oraz czytając ten wpis na blogu.

Daj znać w komentarzu, jak Ty byś się czuł_ w takiej sytuacji!

Dmuchnij w żagle Crystal

Śledź nas na Facebook!