Rarytaski z Alaski – aukcja WOŚP 2023

Rarytaski z Alaski_aukcja WOŚP 2023

Wiemy, że finał WOŚP 2023 r. odbył się tydzień temu, ale mimo wszystko postanowiliśmy wystawić jeszcze do licytacji paczuszkę, którą nabyliśmy w Dutch Harbor specjalnie z myślą właśnie o Wielkiej Orkiestrze.

Ostatnie tygodnie mieliśmy pracowite i intensywne, stąd tak milczeliśmy i trochę przegapiliśmy finał… ALE aukcje na Allegro są wciąż organizowane więc podziałajmy wspólnie w szczytnym celu. Liczymy na Wasz aktywny udział w aukcji! Mamy pięć dni – aukcja trwa do 10 lutego!

W zestawie, który do Ciebie wyślemy znajdziesz:

  1. słoiczek salsy z wodorostów, a dokładniej krasnorosta morskiego, po ang. kelp.  Salsa jest dosyć ostra, ale przepyszna. Twoje zmysły aż zatańczą z radość od tego nowego smaku 😉
  2. puszeczkę wędzonego dzikiego łososia w syropie brzozowym. Dzikie łososie to duma Alaski. Mówi się tutaj: przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom jeść łososi z farmy. Kiedy zjesz kawałeczek tej złowionej, uwędzonej i zapakowanej na Alasce ryby zrozumiesz dlaczego!
  3. dwie ceramiczne podkładki pod kubek z motywami Alaski. Skoro kupiliśmy je w Dutch Harbor, to jedna z nich po prostu musiała przedstawiać kraba królewskiego. To właśnie jego połowy są zaliczane do jednych z najbardziej niebezpiecznych zawodów świata! Druga podkładka przedstawia najbardziej pocieszne i urocze stworzonko Alaski – wydrę morską.

Cena wywoławcza za cały zestaw to 250 zł, ale liczymy na więcej… cała kwota idzie na szczytny cel!

UWAGA! Zestaw prześlemy kurierem lub do wybranego paczkomatu w ostatnich dniach lutego, kiedy przywieziemy te dobra do Polski.

Zapraszamy do licytacji i ślemy uściski z północnego Morza Corteza,

Ola i Michał i Krysia

Podkładki pod herbatkę prosto z Dutch Harbor
Smakołyki, które zaczarują Twoje podniebienie!