Rozmowa o rejsie w Radio Lublin

Agata, Ola, Michał - skiff.pl - rejs dookoła świata na Crystal - foto z Radio Lublin

Kiedy pod koniec 2022 r. byliśmy w San Francisco i po raz pierwszy rozmawialiśmy z Agatą Zalewską z audycji “Czas zuchwałych” w Radio Lublin (nagranie tamtej rozmowy znajdziesz tutaj), to umówiliśmy się, że kiedy przyjedziemy do Polski, to spotkamy się na żywo. Słowa nie zostały rzucone na wiatr i w połowie kwietnia tego roku, wybraliśmy się do Lublina, do radiowego studia na spotkanie z Agatą na żywo.

Nagroda Rejs Roku, kolejne wyróżnienie na festiwalu podróżników Kolosy w kategorii Żeglarstwo oraz nasza mała rocznica, czyli 5-latka rejsu dookoła świata dały nam dużo tematów do rozmowy. Godzina, jaką zaplanowała Agata, minęła w mgnieniu oka! Agata jest nie tylko doświadczoną dziennikarką i świetnie prowadzi rozmowę, ale też po prostu polubiliśmy się. Rozmowa sama więc nam płynęła.

Posłuchaj audycji “Czas zuchwałych” z naszym udziałem

A o czym dokładnie rozmawialiśmy? Najlepiej przekonaj się sam/sama, słuchając nagrania z odcinka audycji “Czas zuchwałych” w Radio Lublin z naszym udziałem. Znajdziesz go pod tym linkiem:

👉 https://radio.lublin.pl/2023/04/22-04-2023-czas-zuchwalych/

Daj znać w komentarzu poniżej, co sądzisz o rozmowie!

Źródło foto powyżej: Strona audycji “Czas zuchwałych” Radio Lublin – https://radio.lublin.pl/2023/04/22-04-2023-czas-zuchwalych/


Dmuchnij w żagle Crystal

Śledź nas na Facebook!