Posłuchaj nas w Radio Lublin

Tuż przed naszym wypłynięciem z Kalifornii do Meksyku, jeszcze w 2022 r., dostaliśmy zaproszenie do rozmowy od Agaty Zalewskiej z Radio Lublin. Agata prowadzi audycję “Czas zuchwałych”, w której rozmawia z ludźmi realizującymi swoje marzenia i odważnie podążającymi za pasją.

Udało nam się zsynchronizować czasowo, choć między Polską a Kalifornią jest dziewięć godzin różnicy. Rozmawiało nam się super! Agata to nie tylko profesjonalna dziennikarka (wciąż jesteśmy pod wrażeniem jej przygotowania do rozmowy), ale też – jak się okazało – bardzo fajny, ciekawy człowiek.

Zapraszamy do odsłuchania nagrania odcinka “Czasu zuchwałych”, w którym mieliśmy przyjemność opowiedzieć o naszym życiu na jachcie Crystal.


Pod żaglami do Meksyku

Kiedy to czytasz my znowu jesteśmy w drodze (sprawdź gdzie dokładnie tutaj) – płyniemy właśnie do Meksyku. Tam już 14. stycznia zaczynamy pierwszy z dwóch rejsów na Morzu Corteza. To jeden z naszych ulubionych akwenów – krajobraz księżycowy, ale wciąż mamy piękne plaże w zasięgu ręki. Ludzie cudowni, życie morskie jak nigdzie indziej. Nie bez powodu Jacques Cousteau, Morze Corteza określił jako akwarium świata.

Dołącz na rejs po Morzu Corteza

Wciąż mamy wolne miejsca:

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do nas na Krysi…. i do posłuchania audycji “Czas zuchwałych”!

Spodobał Ci się ten tekst? Dmuchnij więc wiatr w żagle Krysi:

Postaw nam kawę na buycoffee.to

lub