Rejs Roku w Nowym Roku!

Wskakujemy w Nowy Rok z nową energią (choć pogoda paskudna jak na foto)… i z jaką nowiną! Nasza wyprawa na Aleuty została uznana przez Jury Nagród Honorowych „Rejs Roku” i „Srebrny Sekstant” za Rejs Roku 2022!!! W Sylwestra z rana przeczytaliśmy takie info i aż tańczyliśmy z radości! Tutaj przeczytasz cały komunikat Jury. Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom i Wyróżnionym!

Ogromnie nam miło i z całego serducha dziękujemy za takie wyróżnienie! Nieustannie dziękujemy też wszystkim tym, którzy nas wspierają – naszym cudownym Rodzinom, Wirtualnej Załodze, czyli Patronom i Matronkom z Patronite oraz tym, którzy nas śledzą tutaj, na blogu i YouTube! Yeah 🥳

Jednocześnie w Nowym Roku życzymy Ci tego co najlepsze – dużo miłości, zdrowia, czułości i delikatności, uśmiechów, powodzenia w realizacji wszelkich planów i marzeń. I bądźmy wszyscy bezpieczni i dla siebie życzliwi – make love not war!

Pożegnanie ze “słoneczną” Kalifornią

Siedzieliśmy cicho przez ostatnie dni, bo czas w San Francisco był mega intensywny! Michał w pocie czoła grzebał w kabelkach i akumulatorach. Dzięki temu w rok 2023 wkraczamy na zupełnie nowym poziomie niezależności energetycznej! No mówimy Wam – jest bajeczka.

Kiedy to czytacie, to my już mkniemy pod żaglami w stronę Meksyku. Nowy Roczek przywitaliśmy tańcując na falach z Panem Oceanem! A Kalifornia pożegnała nas ze łzami – leje od kilku dni i urywa głowę. Naprawdę jest tak jak na zdjęciu! Uciekamy więc w stronę Słońca…

Dosiego Roku! 🎊


Dołącz na rejs po Morzu Corteza

14. stycznia zaczynamy pierwszy z dwóch rejsów na Morzu Corteza. To jeden z naszych ulubionych akwenów – krajobraz księżycowy, ale wciąż mamy piękne plaże w zasięgu ręki. Ludzie cudowni, życie morskie jak nigdzie indziej. Nie bez powodu Jacques Cousteau, Morze Corteza określił jako akwarium świata. Jeśli masz ochotę – dołącz! Wciąż mamy wolne miejsca. Szczegóły pod linkami:

Jacht Crystal w jednej z bajecznych zatok Morza Corteza
Jacht Crystal w jednej z bajecznych zatok Morza Corteza

Spodobał Ci się ten tekst? Dmuchnij więc wiatr w żagle Krysi:

Postaw nam kawę na buycoffee.to

lub