Seria “Wyprawa Aleuty 2022” na YouTube

Wróciliśmy już z Aleutów, czyli mamy internet i możemy zacząć dzielić się z Tobą tym, co tam nakręciliśmy! Kręciliśmy dużo, ile się dało. Czasem ręka się trzęsła z wrażenia, czasem deszcz padał na kamerę, ale mamy nadzieję, że dzięki naszym video poczujesz magię Aleutów.

Przygotowania do rejsu morskiego na Aleuty

Rejs na Aleuty oznaczał, że płyniemy bezpośrednio z Polinezji Francuskiej. To ok. 5000 mil żeglugi non-stop! Szacowaliśmy, że będziemy ok. 100 dni poza cywilizacją, czyli bez sklepów, dostępu do szybkiego Internetu, itp.

Potrzebowaliśmy więc porządnie przygotować się. Po pierwsze, trzeba było zaplanować i kupić odpowiednią ilość jedzenia. Po drugie, dopilnować żeby naszą Crystal bezproblemowo żeglowała na odludziu. Zapraszamy Cię na krótką opowieść o tym, jak jeszcze będąc na Polinezji Francuskiej:

  • zaprowiantowaliśmy się na ponad 100 dni poza cywilizacją,
  • Michał sprawdzał czy olinowanie stałe jachtu jest w porządku, wchodząc na maszt
  • robiliśmy serwis ogrzewania i bimini.

Wyprawa Aleuty 2022 na YouTube

Kolejne trzy odcinki poświęcimy żegludze na Aleuty, która w sumie zajęła nam 35 dni i dużo się działo 😉 Dalej zaprosimy Cię do odwiedzenie z nami kolejnych Wysp Aleuckich, opowiemy ich historię, która jest wyjątkowa choć prawie nieznana, poznamy Cię z osobami jakie tam spotkaliśmy.

Nowe wideo planujemy publikować co 2-3 tygodnie (w czwartki wieczorem). Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube, żeby nie przegapić kolejnego odcinka!

Miłego oglądania! I koniecznie daj znać w komentarzu, czy Ci się podobało 🙂

Zapraszamy do oglądania!

Spodobał Ci się ten tekst? Dmuchnij więc wiatr w żagle Krysi:

Postaw nam kawę na buycoffee.to

lub