Dziękujemy za super rejs!

Załoga rejsu po Hawajach, październik 2022 - Jacht Crystal

W połowie października na Krysię wsiadła załoga na dwa tygodnie rejsu jachtem po Hawajach.

Patrząc od lewej: Paweł i Asia, Grzegorz, Kuba, Agnieszka i Andrzej to przykład załogi, z którą chciałoby się płynąć na koniec świata! Tym razem przepłynęliśmy 220 mil i dużo czasu spędziliśmy na lądzie, jeszcze lepiej poznając wyspy hawajskie. Odwiedziliśmy wyspę Lānaʻi, na której nigdy wcześniej nie byliśmy. Pływaliśmy z mantami nocą, a w kolejną podziwialiśmy żarzącą się lawę. Było tak intensywnie, że aż znowu trochę zniknęliśmy z internetów… Jak to mówią – szczęśliwi czasu nie liczą, więc kolejne dni uciekały jak szalone.

Żeglować każdy może

Co ciekawe, tym razem gościliśmy zarówno oceanicznych nowicjuszy, jak i “starych” morskich wyjadaczy. Asia i Paweł byli na morzu po raz pierwszy, a Agnieszka i Andrzej przepłynęli już w swoim życiu wiele mil. Dla nas doświadczenie załogantów nie ma znaczenie, ale zawsze miło jest patrzeć jak osoby, które są na rejsie morskim po raz pierwszy mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia innych załogantów. Najważniejsze zaś to, że ekipa stworzyła zgrany zespół. Nie tylko na wodzie mieliśmy fajny czas, pełen śmiechów i pozytywnych emocji. Także na lądzie wycieczki były organizowane wspólnie.

Jacht Crystal - kapitan Michał Palczynski
Dwóch kapitanów za sterem Krysi – Michał i Andrzej. Żeglarskich rozkmin nie było końca 🙂

Dziękujemy!

To był fajowy czas z super ludźmi! Po długiej przerwie w pływaniu z załogą, jaką mieliśmy na Aleutach, goszczenie takiej ekipy to była czysta przyjemność i mnóstwo pozytywnej energii 🥰 Jeszcze raz wielkie dzięki, Kochana Ekipo! 🙌

… a teraz kilkanaście dni będziemy sami. Czas wrócić do regularnych relacji, prawda?

Jacht Crystal w marinie na Big Island
Jacht Crystal w marinie na Big Island