Vlog: 3 dni do rejsu na Alaskę

Po prawie miesięcznej przerwie wracamy z naszym vlogiem “Przystanek Alaska”. Wybacz nam, że nie byliśmy w stanie utrzymać cotygodniowej publikacji video. Niestety brak dobrego internetu pokrzyżował nam plany. Poza tym staramy się wycisnąć z tego pobytu tutaj, jak najwięcej i po prostu nie starcza nam sił i czasu na wszystko. Ale co się odwlecze, to nie uciecze.

Zapraszamy więc na kolejny odcinek naszego vloga z serii “Przystanek Alaska”. Pokazujemy, co działo się u nas na trzy dni przed wypłynięciem. Kolejny odcinek opublikujemy jakoś w przyszłym tygodniu, kiedy to znowu dorwiemy się do szybkiego internetu.

Rejs morski na Alaskę

Po tym jak pół roku siedzieliśmy na Hawajach i w związku z pandemią COVID-19 przełożyliśmy plany powrotu na Polinezję Francuską na kolejny rok, w końcu zdecydowaliśmy się ruszyć i wypływamy w kierunku Alaski. Ten etap naszej podróży postanowiliśmy nazwać Przystanek Alaska 😉

Po trzech miesiącach ruszyć się z miejsca nie jest łatwo. Zapraszamy do wspólnego odliczania dnia do wypływania: 3…

Ostatnia kąpiel w oceanie i naprawa pontonu

Czas biegnie szybko. Zostały nam już tylko trzy dni do wypłynięcia. W tym odcinku zabieramy się za naprawę pontonu, po tym jak został uszkodzony w trakcie załamania pogody przy Maui, o czym przeczytasz tutaj.

Przed złożeniem pontonu jedziemy w końcu na ostatnią i jednocześnie naszą pierwszą kąpiel i snorkeling na rafie przy marinie.

Zapraszamy do oglądania!

Daj znać w komentarzu, czy Ci się podobało. A może chciałbyś, abyśmy pokazali jakieś inne aspekty życia na jachcie? Napisz nam o tym!

👉 Zostań naszym Wirtualnym Załogantem i wspieraj nas na Patronite: https://patronite.pl/RejsDookolaSwiata. Szczególnie teraz każda złotówka oddala kolejny siwy głos na naszych głowach! 😉 Będzie nam miło, jak polubisz filmik i subskrybujesz nasz kanał!