Złapmy trochę wiedzy z pierwszej pomocy

Nieważne czy na morzu, czy na lądzie, w mieście, czy gdzieś daleko od cywilizacji – wiedza o tym, jak pomóc drugiej osobie zanim dotrze do niej profesjonalna pomoc medyczna jest na wagę złota!

Wielu z nas boi się pomagać, bo nie wiemy jak to robić i dla tego mamy dla Was małą zachętę do podszkolenia się!

AdrenalTika to centrum szkoleń stworzone przez grupę ratowników. Świetni ludzie, którzy znają się na swoim fachu i ratują ludzkie życia z pasją i zaangażowaniem szkolą tu z zakresu pierwszej pomocy zarówno zwykłych ludzi, jak i firmy, a także żeglarzy. To właśnie u nich my zdobywaliśmy wiedzę z zakresu pierwszej pomocy na morzu. Ratownicy z AdrenalTika są naszym wsparciem medycznym w trakcie naszego rejsu dookoła świata na jachcie Crystal.

Platforma VOD AdrenalTika – zniżka dla Ciebie

Wychodząc naprzeciw potrzebom regularnego odświeżania wiedzy z pierwszej pomocy i chcąc tę wiedzę propagować jak najszerzej, Adrenaltika stworzyła na platformie VOD swój kanał, na którym znajdziesz:

  • Kurs Pierwsza Pomoc Dorosłym
  • Kurs Pierwsza Pomoc Dzieciom
  • AdrenalTika #NonStop – krótkie filmiki instruktażowe z zakresu ratownictwa, m.in. o chorobie morskiej.

https://adrenaltika.myvod.io/kategoria/370/ratownictwo – to link do platformy.

I tu mamy dla Ciebie niespodziankę – na hasło KRYSIA dostaniesz 50% zniżki na szkolenia znajdujące się na platformie!

Kod jest ważny do 15.03.2021, więc nie ma co odkładać tego na później, tylko wykupić dostęp i dzisiaj wieczorem obejrzeć kilka odcinków o ratowaniu!

Platforma AdrenaLTika VOD powstała, żeby przeżyło więcej osób. Dowody naukowe są mocne – od 3 do 6 miesięcy po kursie pierwszej pomocy ludzie tracą gotowość do podjęcia akcji. Czas działa na niekorzyść. Europejska Rada Resuscytacji zaleca, by wszyscy mieli dostęp do krótkich szkoleń i materiałów aktualizujących wiedzę, również w okresie między praktycznymi kursami. Dlatego właśnie stworzyliśmy platformę AdrenaLTika VOD.