Banderka USA z naszego rejsu na licytacji dla WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc, który odbędzie się 31 stycznia!

Dołożyć cegiełkę do dobra, jakie robi Jurek Owsiak i ekipa WOŚP chcieliśmy już rok temu, ale wtedy nie wyrobiliśmy się czasowo. I teraz w tym roku pomyśleliśmy, że jest jedna rzecz, która była z nami cały ten dziwny pandemiczny rok i ma dla nas pewne symboliczne znaczenie – banderka USA!

bandera usa z jachtu crystal
Banderka USA w 2020 r. przepłynęła z nami ponad 7 000 mil, stąd troszkę poszarpał ją wiatr 😉

Co by nie gadać, to USA w roku COVID-19 stało się naszym tymczasowym domem, pozwoliło schronić się przed pandemią i nie przerywać rejsu, choć musieliśmy zmodyfikować jego trasę i grafik.

To właśnie dzięki USA my 2020 r. zapamiętamy nie tylko jako rok zmian i wielkiej niewiadomej przez pandemię, ale także jako rok szlajania się jachtem po Hawajach, Kalifornii i przede wszystkim magicznej i dzikiej Alasce!

Licytuj naszą banderkę na Allegro tutaj.

Banderka z dużym przebiegiem morskim

I tak oto zapraszamy Was do licytowania na Allegro banderki USA, która w 2020 r. towarzyszyła nam na Hawajach, Alasce i w Kalifornii. Flaga przepłynęła po salingiem Crystal ponad 7 tysięcy mil w samym 2020 r.

Ale i towarzyszyła Michałowi i Krysi w poprzednim rejsie dookoła świata 2013-2016. W 2014 r. powiewała na Amerykańskim Samoa – Pago Pago, a dwa lata później przepłynęła całe wschodnie wybrzeże USA od Key West aż po Nowy Jork. Oczywiście zrobiła też „kółeczko” wokoło Statuy Wolności 😉 Nieraz więc Pan Wiatr ją szamotał, co z resztą widać po jej poszarpanych brzegach. 

Banderka towarzyszyła Michałowi w obu rejsach dookoła świata – obecnym i poprzednim z 2013-2016

Co dokładnie jest przedmiotem naszej aukcji dla WOŚP?

Przedmiotem aukcji jest bandera USA oraz zdjęcie jachtu Crystal oprawione w ramce (o wymiarach mniej więcej 50×100 cm).

Licytuj naszą banderkę na Allegro tutaj.

Banderka przyleci razem z nami w styczniu do Polski, a zdjęcie do wydruku wybierze już Zwyciężczyni/Zwycięzca Aukcji spośród dwóch możliwych:

  • zdjęcie nr 1 – jacht Crystal na Alasce w 2020 r., na tle góry Świętego Eliasza, drugiego najwyższego szczytu Ameryki Północnej LUB
  • zdjęcie nr 2: jacht Crystal opływa Statuę Wolności w Nowym Jorku w 2016 r.

Całość poślemy w lutym kurierem do Szczęśliwca, który wygra aukcję*!

Licytuj naszą banderkę na Allegro tutaj.

Zapraszamy do aukcji pod linkiem! Cel jest szczytny!

* W przypadku wysyłki poza granice Polski wyślemy tylko banderkę USA i fotkę bez ramki ze względu na obawę, że ulegnie ona zniszczeniu w trakcie transportu. Dzięki za zrozumienie 😉