Robimy rejs sylwestrowy!

polinezja francuska wyspa jacht rejs

A może by tak Sylwester 2021/2022 na bezludnej wyspie?

Zastanawialiśmy się ostatnio, co byśmy chcieli robić na Sylwestra w tym roku. Zostajemy na Polinezji, więc warto by wykorzystać że będziemy w takim rajskim miejscu. I dosyć szybko, niby w żartach, ale jednak na serio wymyśliliśmy, żeby Sylwestra spędzić na bezludnej wyspie na Tuamotu! I tak to powstał rejsik sylwestrowy, na który gorąco Was zapraszamy.

Przywitaj Nowy Rok na bezludnej wyspie

Zaczniemy 27. grudnia na Fakaravie, na którą można dolecieć lokalnymi liniami z Tahiti, tak żeby Nowy Rok 2022 powitać już na innym, mniej zaludnionym atolu. Mamy tam upatrzone miejsce, gdzie zrobimy ognisko i potańcówę na plaży pod palmami 😀 Rejs skończymy albo 5. stycznia na Rangiroa, Tuamotu lub 9. stycznia na Tahiti, jeśli będziesz mieć ochotę i czas na krótki oceaniczny przelot. Dokładny opis rejsu znajdziesz tutaj.

Ilość miejsc oczywiście ograniczona, bo Krysia się nie rozciągnie. Może do nas dołączyć sześć osób.

Polinezja Francuska w czasie pandemii?

Rejs na Polinezji Francuskiej w trakcie COVID-19? Tak, to możliwe, ponieważ Polinezja od 9 czerwca2021 r. zniosła wymóg kwarantanny w przypadku osób zaszczepionych oraz dzieci pod opieką zaszczepionych dorosłych. Więcej informacji możesz przeczytać tutaj (w języku angielskim, ale możesz stronę łatwo przetłumaczyć np. dzięki Google Translate) albo napisz do nas maila na info(at)skiff.pl.

Jak dolecieć na Polinezję Francuską?

Na Polinezję najlepiej lecieć AirFrance lub FrenchBee z Paryża. Wchodząc na Google Flights fajnie widać rozkład cen lotów. Póki USA nie wpuszcza mieszkańców z UE, to jedyna opcja i dlatego należy szukać lotów Paryż – Tahiti (Papeete – PPT). Jednak szukając dalej niż miesiąc w przód przy lotach z Paryża pojawia się międzylądowanie w USA (zwykle LA lub SF). Nie należy się tym przejmować. Dopóki sytuacja z USA się nie unormuje, dopóty loty te są na bieżąco korygowane na 2-3 tygodnie przed datą wylotu i miejsce międzylądowania jest zmieniane na Kanadę, lub Gwadelupę. Obserwujemy to od kwietnia. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Oferta first minute rejsu sylwestrowego

A żeby zachęcić tych, którym już się zaświeciły oczka, to dodamy że jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć do końca tygodnia, czyli do 15.08.2021 to dostaniesz od nas upust 100 EUR od ceny rejsu 😉 To kto dołącza?

Rejs Sylwestrowy 2021. Nasza prywatna wyspa
Rejs Sylwestrowy 2021. Nasza prywatna wyspa